Osta VELUX  katuseaken ja paigaldustoodete põhipakett* ja saa tagasi kuni 40€**. Raha tagastab VELUX Eesti OÜ.

* Paigaldustoodete põhipakett koosneb veeplekkidest, paigalduskraest, veeäravoolurennist, soojustusraamist ja aurutõkkekilest.

** Iga Standard katuseakna ja paigaldustoodete põhipaketi ostu eest saab tagasi 15€.  Standard Plus katuseakna ja paigaldustoodete põhipaketi ostu eest saab  tagasi 25€.  Iga Premium katuseakna ja paigaldustoodete põhipaketi ostu eest saab tagasi 40€.

Kampaanias osalemiseks saate oma ostu allpool olevas kampaania registreerimisankeedis registreerida. Ost peab olema tehtud ajavahemikul 4. september – 31. oktoober. Ostu saab registreerida kuni 21. novembrini 2017.a.

Raha tagasi saamiseks tuleb ost registreerida ühel järgmistest viisidest:

a)    Täida allolev kampaania registreerimisankeet ja lae ankeedis vastavasse kohta üles ostudokumendi koopia.
b)    Täida kampaaniakupong paberil, mis on saadaval Hansakaupmehe OÜ või VELUX kontoris ning edasta see VELUX Eesti OÜ-le (saada postiga või too  VELUXi kontorisse (Ülemiste tee 3, 11415 Tallinn) koos ostudokumendi koopiaga.
c)    Täida kauplusest saadud VELUXi kampaaniakupong ning saada skaneeritud kupong ja ostudokumendi koopia e-posti aadressile velux.eesti@velux.com.

VELUXi katuseakende müügikampaania ajal makstakse korrektselt registreeritud ostu puhul raha tagasi kuni 10 (kümne) katuseakna ja paigaldustoodete põhipaketi eest ühe eraisiku või ühe juriidilise isiku kohta. Iga ostu saab registreerida ainult ühe korra. Allahindlusele täiendavad soodustused ei laiene.

Kampaania periood: 4. september – 31. oktoober 2017.a.

Ostu registreerimise viimane tähtaeg: 21. november 2017.a.

Lisainfo Hansakaupmees OÜ klienditeeninduse telefonil 6618775

  • Kirjutage meile ja küsige hinnapakkumist. Sõnumi sisusse kirjutage: